KONST / Litografier / Färglitografi 16118403
nr 1611 8403
Peter Tillberg
(1946-2016), Sverige
Peter Tillberg (f. 1946), Sverige. "Agricultur". Signerad, numrerad hc, daterad 1976, med dedikation. Färglitografi, bildmått: 46x61 cm, yttermått inklusive ram: 65x80 cm
Peter Tillberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1946, död 2016.
Utrop:
500 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:54:53
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Peter Tillberg
Läs mer om Peter Tillberg